Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Buk Pomorski

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Łasin

Łasin(Buk Pomorski + 13 km)

160 000 zł168 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Sprzedam Dom do kapitalnego remontu z Budynkiem Gospodarczym wraz z dwiema działkami nr 15 i 146 budowlano rolnymi o łącznej powierzchni w/g ksiąg wieczystych 0,57 ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem Wąbrzeźno

Wąbrzeźno(Buk Pomorski + 22 km)

2 130 000 zł450 m² 4 733,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warsztat samochodowy | Wąbrzeźno | funkcjonujący warsztat | mechanika pojazdowa | wulkanizacja | klimatyzacja i instalacje lpg | 450 m zabudowań | działka 5000 m | w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brodnica

Stare Miasto,Brodnica(Buk Pomorski + 23 km)

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Parterowa część domu położonego w miejscowości Brodnica. Oferujemy część przytulnego domu (cały parter) położonego w miejscowości Brodnica. Dom jest zadbany i idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Trupel

Trupel(Buk Pomorski + 21 km)

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż dwa nowe domy o powierzchni ok 80 m każdy, w cenie 375 000 pln za dom. Domy posadowione są na 10arowej działce, w malowniczej okolicy niespełna 50 m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Brodnica(Buk Pomorski + 23 km)

1 400 zł56,93 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 56,93 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł53,40 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szukasz przytulnego miejsca w spokojnej okolicy, otoczonego naturą, a jednocześnie blisko miasta? To mieszkanie w Karbowie przy ul. Młodzieżowej jest idealną propozycją dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gruta

Gruta(Buk Pomorski + 16 km)

829 000 zł151,10 m² 5 486,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Elegancki projekt domu wyróżniający się prostą bryłą oraz energooszczędnymi rozwiązaniami architektonicznymi! Na sprzedaż piękny nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 151,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł749 m² 233,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Brodnica. Ul. Nad Drwęcą. Działka budowlana. Dobra lokalizacja. Prezentujemy działkę usytuowaną w Brodnicy przy ul. Nad Drwęcą. Nieruchomość ma powierzchnię 749 m2 i wymiary ~14,66m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Ciche

Ciche(Buk Pomorski + 14 km)

365 200 zł6 891 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ze stawem i wydanymi warunkami zabudowy na 2 domy jednorodzinne o powierzchni do 120 m2 każdy. Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Ciche w gminie Zbiczno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Podgórna

Ustronie,Brodnica(Buk Pomorski + 23 km)

590 000 zł168,62 m² 3 498,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 168 m2, w tym pow. użytkowej ponad 117m2! zarezerwuj pierwszy! Sprawdzony, przemyślany układ funkcjonalny gwarantuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Buk Pomorski

Buk Pomorski,kujawsko-pomorskie

200 000 zł160 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Miła cicha spokojna okolica. Dom wewnątrz po generalnym remoncie, nowe okna, co, ogrzewanie podłogowe, kuchnia na wymiar, łazienka w płytkach z prysznicem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij